×

فروش سایت با قیمت توافقی

این وب سایت به فروش میرسد

لطفا از سایت خرید نفرمایید ، کالایی برای فروش موجود نیست این سایت برای فروش میباشد از کسانی که تمایل به خرید این سایت دارند لطفا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرند

لباس هندی

/

شیک ترین و جدید ترین مدل لباس های جدید هندی 2018

نوشته شده بوسیله: admin منتشر شده در: لباس هندی بازدید: 720 نظرات: 0

لباس های هندی در مهمانی ها و مجالس از لباس های هندی استفاده کنند که با پوشیدن این مدل لباس ظاهر و تیپ شما متفاوت تر به نظر می رسد.

لباس های هندی

لباس های هندی ، لباس هندی همیشه طرفدار خود را دارد.
این لباس ها بین خانم های غیر هندی هم طرفدارانی دارد که به استفاده از این لباس ها برای
میهمانی ها و مجالس علاقمندند.
در این قسمت مدل لباس های هندی برای علاقه مندان به این لباسهای زیبا را نمایش داده ایم که مشاهده
می نمایید.

لباس های سنتی هندی، نماد فرهنگ و گذشته پر فراز و نشیب این کشور
/

لباس های سنتی هندی، نماد فرهنگ و گذشته پر فراز و نشیب این کشور

نوشته شده بوسیله: admin منتشر شده در: لباس هندی بازدید: 529 نظرات: 0

در عصری که بیشتر کشورهای دنیا در حال غربی کردن جوامع خود و جهان شدنی هستند، هند موفق شده تا با استفاده از لباس‌های سنتی مردمش، فرهنگ غنی خود را حفظ خود. لباس‌ها و پوشاکی که هندی‌ها استفاده می‌کنند، بسیار گسترده و گوناگون است؛ به طوری که برای هر مراسمی، لباس مختص آن را بر تن می‌کنند. لباس‌هایی که در هند مورد استفاده است، طی زمان به تکامل رسیده‌اند.

لباس هندی را ازکجا بخرید؟
/

لباس هندی را ازکجا بخرید؟

نوشته شده بوسیله: admin منتشر شده در: لباس هندی بازدید: 379 نظرات: 0
مجله زندگی ایده آل: سرزمین هند، سرزمین عجیبی است. با دیدنی‌های جذاب و فرهنگی خاص که هر گردشگری را جذب می‌کند. فرهنگ پوشاک و سبک و سیاق لباس پوشیدن مردم هند را می‌توان بخشی از جذابیت‌های گردشگری این شبه قاره دانست.

جذابیتی که کم و بيش به تمام دنیا صادر شده و مردم گوشه و کنار دنیا، حتی اگر به هند سفر نکرده باشند با لباس‌های سنتی آن آشنا هستند و حتی امکان خرید لباس‌های خوش رنگ و لعاب هندی را در خانه و شهر خود دارند؛ لباس‌هایی که در کنار زیبایی خود، انتخاب مناسبی برای پوشش تابستانی و روزهای گرم سال هستند اما قبل از هر خرید و انتخابی، بهتر است بیشتر درباره لباس‌های هندی بدانید.

 

لباس هندی ساری جدید 2018 و موجود برای فروش
/

لباس هندی ساری جدید 2018 و موجود برای فروش

معرفی لباس هندی | رنگارنگ ترین لباس دنیا
/

معرفی لباس هندی | رنگارنگ ترین لباس دنیا

نوشته شده بوسیله: admin منتشر شده در: لباس هندی بازدید: 726 نظرات: 0

بارها و بارها با هم به هندوستان سفر کردیم و برایتان از جاذبه ها و دیدنی های زیبای این سرزمین گفتیم؛ سرزمینی که در آن مردمانی با هزاران ملیت و فرهنگ مختلف به صلح در کنار هم زندگی می کنند...

نام فرهنگ هند که به میان می آید به سرعت یاد غذاهای تند و تیز و لباس های رنگارنگ ساکنان این دیار می‌افتیم. همه می دانیم که هند زادگاه طعم دهنده ها، خوراکی های خیابانی و مردمان هزار ملیتی است، کشوری شلوغ که همه جای آن سر و صداهای مختلف به گوش می رسد اما از جالب ترین نکاتی که در سفر به هند به نظر هر مسافری می آید نوع پوشش هندی هاست که آن قدر خاص و منحصر به فرد است که با استقبال زیادی در میان غیر هندی ها نیز رو به رو شده.

در سفر به هند همیشه پیشنهاد می شود به عنوان سوغات لباس هم تهیه کنیم چون بدون شک لباس هندی با این رنگ و لعاب در هیچ جای دنیا پیدا نمی شود.

اما در میان این همه لباس رنگارنگ چه پوشاکی بخریم؟ چند نوع لباس هندی داریم؟ اصلا تا حالا به این موضوع که چرا هندی ها اینگونه لباس می پوشند فکر کرده اید؟

رهگیری پستی
رهگیری
عضویت در کانال تلگرام