×

فروش سایت با قیمت توافقی

این وب سایت به فروش میرسد

لطفا از سایت خرید نفرمایید ، کالایی برای فروش موجود نیست این سایت برای فروش میباشد از کسانی که تمایل به خرید این سایت دارند لطفا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرند

معرفی لباس های هندی با تصویر
/

معرفی لباس های هندی با تصویر

نوشته شده بوسیله: admin منتشر شده در: بازدید: 941 نظرات: 0

معرفی لباس های هندی با تصویر

 لباس های هندی واقعا خیلی زیبا و رنگارنگ هستند، در ایران نیز خانم ها علاقه خیلی زیادی به پوشیدن این لباس ها دارند و واقعا هم هر زن ایرانی با پوشیدن این لباس ها زیباتر و جذاب تر خواهد شد. لباسهای هندی انواع متفاوتی دارند.

نام‌گذاری اصولی برای برندهای مد و لباس
/

نام‌گذاری اصولی برای برندهای مد و لباس

نوشته شده بوسیله: admin منتشر شده در: بازدید: 349 نظرات: 0

ارزش‌آفرینی در مسیر نام‌گذاری اصولی برای برندهای مد و لباس

سرویس مد و لباس هنرآنلاین: ششمین نشست از سلسله نشست‌های علمی هفتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر با سخنرانی علیرضا میرآخوری مدرس دانشگاه و پژوهشگر حوزه برندینگ درباره "نام‌گذاری و تجاری‌سازی برند و محصول" همراه بود.

میرآخوری با ارائه تعریفی از نام تجاری برند اظهار داشت: نام یا نمادی است که با هدف فروش محصولات یا خدمات به کار برده می‌شود، البته مشخص است که هدف از ایجاد یک نام تجاری یا برند، فراتر از فروش کالاها یا خدمات است.

او تصریح کرد: یک نام تجاری یا برند قدرتمند قادر است نقش راهبردی گسترده‌تری را در یک کسب و کار ایفا کند. نام‌های تجاری علاوه بر تسلط به سهم بازارهای هدف، گزینه‌هایی را برای رشد کسب و کار ایجاد می‌کند و ضمن جذب، حفظ کارکنان ماهر و مستعد ارزش خود را در نزد ذی‌نفعان بهبود می‌بخشند.

میرآخوری با اشاره به اینکه یکی از گزینه‌های مهم برای ارزش‌آفرینی برای برندهای مد و لباس، نام‌گذاری اصولی برای آن‌ها است اظهار داشت: نام‌های تجاری از وجوه مختلف قابل بررسی است و باید بدانیم که نام تجاری در عرصه مد و لباس هم دستاورد مجموعه‌ای از رفتارهاست.

رهگیری پستی
رهگیری
عضویت در کانال تلگرام