×

فروش سایت با قیمت توافقی

این وب سایت به فروش میرسد

لطفا از سایت خرید نفرمایید ، کالایی برای فروش موجود نیست این سایت برای فروش میباشد از کسانی که تمایل به خرید این سایت دارند لطفا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرند

لباس هندی پنجابی مدل 167

لباس هندی پنجابی مدل 167

آستر گلدار زیر تور تونیک زیبائی این لباس پنجابی را دو چندان کرده است

لباس پنجابی مدل 2018

- آشنایی با تنوع لباس هندی بانوان

به صورت کلی می توان گفت که مناطق شمال  هند، مکان هایی مثل دهلی ، پنجاب، و... نوع لباس بانوانشان تقریبا مشابه به هم است. همچنین در بمبئی و دیگر مکان ها نیز می توان در لباس هندی هم اشتراکاتی یافت. بمبئی این روزها پایتخت مد و فشن است و در آن انواع و اقسام لباس های هندی و لباس هایی که به طور تلفیقی از سبک هندی و غربی در آن ها استفاده شده را می بینید.

بمبئی نیز در تقسیم بندی پوشش لباس زنان هندی در قسمت جنوبی دسته بندی می شود. اغلب هندی ها در این شهر سعی می کنند تا جایی که می توانند از ساری هندی استفاده کنند تا نشان دهند یک هندی اصیل هستند. حتی کودکان و نوجوانان هم ساری می پوشند اما به مرور به دلیل این که پیچیدن مقدار زیادی پارچه دور بدن، بانوان شاغل را کلافه می کرد، در کلان شهرهایی مثل بمبئی، ساری هندی شکلی تازه به خود گرفته و مدرنیزه شده و در آن تنها از یک یا دو لایه پارچه ی نازک استفاده می شود و آن را اکثرا با شلوار می پوشند.

مردمان این مکان ها که نمی توانند همیشه از دامن های تنگ و بلند استفاده کنند سعی دارند با استفاده ی هرچه بیشتر از انواع زیورآلات، بخصوص طلا نشان دهند که هنوز یک هندی با اصالت هستند.

لباس پنجابی ارائه شده توسط وبسایت ما بسیار با کیفیت میباشد.

ارسال ما رایگان میباشد

مدل لباس هندی پنجابی بسیاری در وبسایت ما می باشد

دریافت وجه بعد از تحویل میباشد

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

عضویت در کانال تلگرام