لباس هندی مجلسی 2018 کد 604

 

لباس ساری هندی , لباس هندی 

مدل لباس هندی , مدل ساری هندی

لباس پنجابی , لباس هندی مجلسی

لباس هندی

لباس هندی مجلسی

جنس : ژورژت شیفون

لباسی خاص برای خانم های خاص

لباس هندی مجلسی 2018

گلدوزی شده

کیفیت عالی

نیمه آماده (مناسب برای تمام سایزها)

ارسال رایگان سراسر ایران

جهت سفارش و پاسخگویی سریعتر به تلگرام مراجعه بفرمایید

آی دی سفارش در تلگرام  : @taawoosadmin2

 

- آشنایی با تنوع لباس هندی بانوان

به صورت کلی می توان گفت که مناطق شمال  هند، مکان هایی مثل دهلی ، پنجاب، و... نوع لباس بانوانشان تقریبا مشابه به هم است. همچنین در بمبئی و دیگر مکان ها نیز می توان در لباس هندی هم اشتراکاتی یافت. بمبئی این روزها پایتخت مد و فشن است و در آن انواع و اقسام لباس های هندی و لباس هایی که به طور تلفیقی از سبک هندی و غربی در آن ها استفاده شده را می بینید.

بمبئی نیز در تقسیم بندی پوشش لباس زنان هندی در قسمت جنوبی دسته بندی می شود. اغلب هندی ها در این شهر سعی می کنند تا جایی که می توانند از ساری هندی استفاده کنند تا نشان دهند یک هندی اصیل هستند. حتی کودکان و نوجوانان هم ساری می پوشند اما به مرور به دلیل این که پیچیدن مقدار زیادی پارچه دور بدن، بانوان شاغل را کلافه می کرد، در کلان شهرهایی مثل بمبئی، ساری هندی شکلی تازه به خود گرفته و مدرنیزه شده و در آن تنها از یک یا دو لایه پارچه ی نازک استفاده می شود و آن را اکثرا با شلوار می پوشند.

مردمان این مکان ها که نمی توانند همیشه از دامن های تنگ و بلند استفاده کنند سعی دارند با استفاده ی هرچه بیشتر از انواع زیورآلات، بخصوص طلا نشان دهند که هنوز یک هندی با اصالت هستند.

لباس پنجابی ارائه شده توسط وبسایت ما بسیار با کیفیت میباشد.

ارسال ما رایگان میباشد

مدل لباس هندی مجلسی بسیاری در وبسایت ما می باشد

دریافت وجه بعد از تحویل میباشد

 

لباس هندی  ,  لباس مجلسی هندی , خرید لباس هندی  , لباس هندی دخترانه  , ساری هندی , لباس هندی مردانه  , لباس هندی در تهران   , لباس هندی ساری , مدل لباس هندی دخترانه   , مدل لباس هندی ساری  , مدل لباس هندی پنجابی , مدل لباس هندی , مدل لباس هندی بچگانه

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

عضویت در کانال تلگرام